Tłumaczenia pisemne

Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenia pisemnego w zakresie języka angielskiego i innych języków popularnych oraz rzadziej spotykanych. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione („przysięgłe”). Tłumaczenia pisemne bezsprzecznie stanowią trzon działalności naszego biura. Współpracujemy z kompetentnymi tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem. W zależności od stopnia skomplikowania i tematyki zlecenia, tłumacze dobierani są przez nas indywidualnie, aby zagwarantować najwyższą jakość przekładu. Wszystkie teksty – źródłowe i docelowe – traktujemy jako poufne.

Aby poznać orientacyjną cenę usługi tłumaczenia pisemnego, należy zapoznać się z cenami podanymi w cenniku.

Aby przesłać dokument do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, należy skorzystać z formularza kontaktowego.

 

Realizowane przez nas rodzaje kategorie tłumaczeń pisemnych obejmują (między innymi):

 • tłumaczenia marketingowe: ulotki, materiały reklamowe, katalogi
 • tłumaczenia prawne: pełnomocnictwa, umowy, akty notarialne, statuty, ustawy, interpretacje
 • tłumaczenia techniczne: instrukcje obsługi, katalogi produktów, specyfikacje techniczne
 • tłumaczenia medyczne: zaświadczenia lekarskie, wypisy, informacje o przebiegu choroby
 • tłumaczenia biznesowe: oferty handlowe, korespondencja służbowa, raporty z działalności firmy, strategie i plany działania, dokumentacja BHP
 • tłumaczenia finansowe: sprawozdania finansowe, raporty, audyty, dokumenty bankowe;
 • tłumaczenia informatyczne: dokumentacja techniczna, specyfikacje oprogramowania, instrukcje użytkownika, strony internetowe
 • tłumaczenia naukowe: artykuły, prace naukowe z różnych dziedzin (m.in. biologii, fizyki, historii, literatury, religii)
 • tłumaczenia motoryzacyjne: dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu
 • tłumaczenia audiowizualne: napisy do filmów, spisywanie ze słuchu oraz tłumaczenie nagrań
 • tłumaczenia uwierzytelnione: wyroki i decyzje sądu, akty stanu cywilnego, akty notarialne, umowy, faktury, dyplomy, dokumenty samochodowe

Tłumaczenia pisemne zwykłe wykonujemy w trybie wybranym przez klienta – STANDARD lub ECO. Usługi te różnią się ceną, ale nie jakością – różnica w cenie wynika z różnych czasów realizacji, między którymi może wybierać klient. Istnieje także możliwość skorzystania z trybu ekspresowego. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w cenniku.

Tłumaczenia uwierzytelnione wykonujemy zgodnie z ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego, w najkrótszym możliwym czasie i w rozsądnej cenie.

Zapytania przyjmujemy drogą elektroniczną – za pośrednictwem naszego formularza lub drogą e-mailową. W odpowiedzi na zapytanie otrzymują Państwo naszą ofertę z jasno określonym terminem realizacji i ceną. Do oferty dołączony jest również regulamin współpracy z biurem. Decydując się na skorzystanie z naszych usług potwierdzają Państwo przyjęcie do wiadomości postanowień regulaminu. Po zamówieniu tłumaczenia niezwłocznie przystępujemy do pracy i po jej wykonaniu odsyłamy dokument w ustalonej wcześniej formie – na adres e-mailowy lub na adres pocztowy.

Zapewniamy kompleksową obsługę klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw, instytucji, organizacji. Zdobyliśmy uznanie w oczach współpracujących z nami tłumaczy oraz w oczach wielu zadowolonych klientów. Najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu i rzetelności są liczne pozytywne referencje. Mamy nadzieję, że również Państwo zdecydują się na nasze usługi.

Zachęcamy do sprawdzenia kosztów usług tłumaczeniowych w naszym cenniku usług. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt. Odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe, w dni robocze między godziną 9 a 17.


Tłumaczenia pisemne – w naszej ofercie tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, czeskiego, norweskiego i wielu innych. Biuro tłumaczeń m.in. w miastach: Lublin, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Katowice – cała Polska i tłumaczenia online.