Przesłałem zapytanie – jak długo będę czekać na odpowiedź?

Zapytania przyjmujemy o dowolnej porze i w dowolnym dniu tygodnia, jednak odpisujemy na nie w dniu roboczym między godziną 9 a 17. Czas przygotowania oferty zależy od objętości i formatu materiałów. Jeżeli są to skany czy pliki nieedytowalne, potrzebujemy czasu, aby przygotować ich wersje edytowalne, na podstawie których będziemy mogli przeprowadzić analizę treści. W przypadku plików edytowalnych i nieskomplikowanych zapytań oferty wysyłamy zwykle w ciągu godziny.

Czy dokumenty udostępnione do tłumaczenia pozostaną poufne?

W biurze tłumaczeń ALPHA traktujemy poufność przekazanych nam materiałów i dokumentów z należytą starannością. Współpracujący z nami tłumacze podpisali klauzulę dotyczącą zachowania poufności, która zobowiązuje ich do zachowania w tajemnicy informacji i materiałów, do których mają dostęp na drodze wykonywania tłumaczeń pisemnych lub ustnych.

Jakie są dostępne metody płatności?

Klientów prywatnych obowiązuje płatność z góry na podstawie faktury proforma z danymi do przelewu. W przypadku zamówień od klientów firmowych czy instytucjonalnych, przelewową fakturę VAT z 14-dniowym terminem płatności wystawiamy po realizacji zlecenia (UWAGA: jeśli zlecenie opiewa na kwotę mniejszą niż 300,00 zł netto, wymagamy płatności przed wykonaniem tłumaczenia, w oparciu o fakturę proforma).

Płatności przyjmujemy w postaci przelewu bankowego na rachunek PLN lub EUR, a także przez Paypal.

Czy wycena tłumaczenia jest bezpłatna?

Wycena w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca. Prosimy o przesłanie dokumentów do wglądu (w wersji elektronicznej lub w postaci skanu) – przygotujemy ofertę i odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.